Майстерня свічок

Ми, маленька майстерня, яка виготовляє свічки ручної роботи та не зважаючи на наші розміри, маємо велику мрію – принести в цей світ щось світле та добре. Це наші вироби – наші свічки. Розуміючи, що зараз дуже тяжко виживати, постійно піднімаються ціни та змінюються умови існування, наші вироби є не дорогими, але для нас вони безцінні. Ми вважаємо, що саме зараз, час приділяти увагу набагато важливішим речам, своїй сім’ї, дітям, батькам та близьким людям, тому наші цінності – це “сімейні цінності”.

У своїй роботі ми використовуємо тільки найкращі матеріали, та дотримуємось надійних технологій.

Для наших товарів ми використовуємо парафін з індексом П-2. Парафиін (от лат. parum «мало» + affinis «родственный») — Віскоподібна суміш.

Парафін для виготовлення свічок ГОСТ 23683-89, встановлює 10 марок парафіну (П1, П2, В1, В2, В3, В4, В5, Т1, Т2, С), що розрізняються по класу і формі випуску: марки з індексом П – високоочищені, призначені для харчових виробництв; марки з індексом В – високоочищені з більш вузьким розкидом ваг компонентів, призначені для нехарчових виробництв; марки з індексом Т – очищені технічні парафіни; марка з індексом С – так званий «сірникові» парафін, що характеризується підвищеним вмістом олії і найменшою температурою плавлення. Використання: свічки для освітлення та декору і при виготовленні сірників; мастило де труться дерев’яні деталі (напрямних висувних ящиків, пеналів і т. п.); в суміші з бензином – антикорозійне покриття (вогненебезпечно!); в косметиці для виробництва вазеліну; парафіни, зареєстровані в якості харчових добавок – E905х; використовується для парафінотерапії в медицині і косметології; мастило для ковзання бігових лиж, гірських лиж і сноуборду; в ядерній фізиці, техніці: ефективний сповільнювач нейтронів і «генератор» протонів; для змащення ланцюга велосипеда ; радіо техніці.

Для нашого виробництва ми використовуємо лише натуральний віск.

ВІСК – Пластична маса жовтого або білого кольору, яку виробляють бджоли для стільників. ВІСК ЖОВТИЙ, бджолиний віск, E 901, — суміш жироподібних твердих сполук природного походження. ВІСК БІЛИЙ,  E 911,  — хімічно знебарвлена форма природнього бджолиного воску.

“Теплий солодкавий дух воску, що стікав по свічках, підіймав з грудей до горла жалість.”   

   М. Коцюбинський.

Наш засновник, Костянтин Алексеенко, свого часу мріяв змінити країну на краще, був завзятим активістом, пройшов “Євромайдан”, і це страшне слово – війна…., з якої тяжко поранений, дивом повернувся до додому. Потім довгі місяці реабілітації фізичної та духовної, пошук себе в цьому світі. Завдяки своїй мрії, умінням, натхненню, створив маленьку майстерню, щоб дарувати людям свої яскраві вироби.

Сподіваємось, що та любов, яку ми вкладаємо в наші вироби, запалить вогник в Вашій душі і разом ми зможемо зробити набагато більше!

Майстерня свічок

Робимо світ світлішим, через наші вироби ручної роботи. Працюємо від душі та від сердця.

Подзвоніть нам Secured By miniOrange