Засновик майстерні свічок

засновник майстерні свічокАлексеєнко Костянтин Юрійович, народився в українській сім’ї військовослужбовця у березні 1985 року в місті Вороніж (СРСР). Дитячі роки проходили в постійному русі від місця до місця. У 1992 році батько присягнув на вірність Україні та родина з Далекого Сходу знову переїхала на нове місце служби але вже на Україну у місто Луганськ.

В Луганську Костянтин пішов у перший клас де провчився до п’ятого, потім знову переїзд до нового місця служби м. Києва. В підлітковому віці  Костя займався спортом, а саме легкою атлетикою та баскетболом, цікавився історією, фізикою, географією, та навчався в класі з поглибленим вивченням англійської мови.

На при кінці 90-х, Костянтин, формується як особистість і твердо відстоює право України на свій вільний розвиток та самовизначення у міжнародній політиці. В цей період, Костянтин, навчається у Київському коледжі міського господарства на факультеті енергопостачання і у 2004 році отримує диплом за спеціальністю електромеханіка й поступає в Академію міського господарства на заочну форму навчання.

У 2004-2005 роках приймає активну участь у “Помаранчовій революції” та вже на весні 2005 року, як справжній патріот, іде на строкову службу до ЗСУ. За час служби отримав звання молодшого сержанта на посаді заступника командира зводу. Звільнившись з лав збройних сил працював на Українсько-Німецькому підприємстві майстром по автоматизації виробничих процесів. Під час кризи 2008-2009 років іноземні власники згорнули виробництво і підприємство почало занепадати. У лютому 2009 року Костянтин влаштувався до державної служби охорони де працював електриком пульта центрального спостереження. На початку 2013 року виникла ідея створення власної справи і почався процес переобладнання звичайного гаражного боксу під виробничі потужності та освоєння технологічної карти виготовлення свічок але не все так склалося як гадалося. Вже восени починаються події на Майдані, які ввійшли в історію, як “Революція Гідності”, і Костянтин не зміг залишитися осторонь цих подій та приймає активну участь в протистоянні, особливо під час подій січня 2014 на вулиці Грушевського.

Під час анексії Криму, у лютому-березні 2014 року, неодноразово звертався до військкомату з проханням мобілізувати його до війська але отримував лише відмовки. Із створенням Національної Гвардії, не роздумуючи подав туди необхідні документи та пройшов медичний огляд й почалися місяці очікування виклику до структури.

Після травневих подій в Одесі, Костянтина було повідомлено про дату збору у військовій частині. Згодом, Костянтин (позивний Удав) увійшов до складу легендарного Батальйону “Донбас”, з яким він пройшов важку стежку війни до середини  липня.

Одного чудового ранку по тривозі Костянтин зі своїм взводом вирушив у бік Горлівки де поблизу селища Зайцеве отримав кульове поранення обох ніг. Завдяки побратимам, “Удава” вдалося витягти з під вогню та надати першу медичну допомогу і вивезти до смт. Бахмут (Артемівськ) у лікарню. В Бахмутьській  міській лікарні на протязі 10 днів Костянтину зробили дві операції та евакуювали до Харкова потім сан-авіацією доправлено до шпиталю у Вінницю, де на нього чекала складна операція зі складання бедрених кісток.

Завдяки волонтерському руху та самопожертві лікарів операція пройшла вдало і почалися важкі місяці у інвалідному візку, крім цього не додавали душевного спокою події, що сталися під Іловайськом, де були його побратими, які повним складом висунулися до цього стратегічного населеного пункту.  Якось Костянтин зізнався, що на той момент не відчував свого болю від перебитих ніг, а відчував біль у грудях за своїх хлопців, що з кожним днем отримували важкі поранення, та не міг їм нічим зарадити. Дуже важкі часи випали на долю цього молодого хлопця, місяці реабілітації, прийшлося знов вчитися ходити але завдяки силі волі та незламності духу, Костянтину все вдалося.

Восени 2014 року Костянтин отримав “Медаль за військову службу” від Президента України.

Зараз Костянтин, навчається на Історико-Філософському факультеті в університеті ім. Б. Грінченка, де здобуває фах історика дослідника. Разом з цим, він не залишив свою мрію – дарувати людям радість, тепло, щастя, він просто взяв та налагодив виробництво з випуску продукції (свічок) й створив бренд “Майстерня свічок”, куди ми Вас щиро запрошуємо.

Майстерня свічок

Робимо світ світлішим, через наші вироби ручної роботи. Працюємо від душі та від сердця.

Подзвоніть нам Secured By miniOrange